eurobankEurobank jest już bardzo dobrze znanym bankiem na polskim rynku. Ma za sobą uśmiechniętą twarz Piotra Adamczyka i opinie banku specjalisty od kredytów gotówkowych właśnie. Na dodatek skrojonych na kieszeń każdego klienta.

Czego dowodem jest nie inaczej jak ?Kredyt Gotówkowy? dla każdego?. Kredyt ten podobnie jak inne obecne w ofercie na daną chwilę zakłada bardzo szeroki wachlarz kwoty kredytowania oraz okres kredytowania sięgający nawet 7 lat.

Eurobank – tani kredyt już od kilkuset złotych

Ale klient, który przychodzi po niewielką kwotę zacząć może już od 500 złotych i 3 miesięcznego zobowiązania. To ukłon szczególnie w stronę emerytów i rencistów.

A także tych, którym wysokość dochodów nie pozwala na zaciąganie wysokich zobowiązań. Widać to jeszcze wyraźniej w tym, że kredyt możemy zaciągać także z udziałem drugiego kredytobiorcy.

Kredyty te są na pewno przystępne i ofertowo bardzo ciekawe. Ale czy są tanie?

Oprocentowanie 13% nie plasuje Eurobanku w ścisłych czołówkach rankingów pożyczek gotówkowych, ale też ich nie deklasuje, biorąc jeszcze elastyczność oferty o jakiej tu mówimy. Poza tym polityka Eurobanku ma to do siebie, że mocno premiuje on własnych klientów, lub tych, którzy korzystali już kiedyś z jego produktów i usług.

Oprocentowanie kredytu gotówkowego dla klienta banku, będzie wynosiło niecałe 6%. Na znaczną zniżkę lojalnościową możemy też liczyć gdy przyjdziemy po kredyt powtórnie, bądź jeszcze kolejny raz.

Małe dochody, duży kredyt

Dlatego na pewno warto przyjrzeć się ich ofercie, a nawet pomyśleć o koncie w Eurobanku. Tym bardziej, że możemy je prowadzić bez kosztów już przy dochodach 1 500 złotych na miesiąc

Wysokie wydaje się być oprocentowanie rzeczywiste w skali rocznej wahające się w granicach 29-31% jednak trzeba pamiętać, że jest ono liczone z uwzględnieniem kosztów ubezpieczenia kredytu na wypadek śmierci, kalectwa i niezdolności do pracy.

A takowe ubezpieczenia daje nam wyjątkowe poczucie bezpieczeństwa i pozwala optymistycznie patrzeć w przyszłość. Wiele banków obniża koszty rezygnując właśnie z ubezpieczeń, ale nie musi to koniecznie być dobre dla klienta.

Podsumowując kredyty Eurobanku to może nie najtańsza oferta, ale za to bardzo ciekawa, bardzo bezpieczna i przystępna dla szerokiej grupy klientów.